Clasificacións, récords e mínimas

  1. Inicio
  2. Deporte
  3. Clasificacións, récords e mínimas

Clasificacións Liga Galega de Salvamento

Liga Absoluta de praia

PosiciónClubI XornadaII xornadaIII xornadaFase FinalTotal

SYSCA215237452
SASA245117362
SALVAR156164320
VILAGARCIA132174306
UMIA95158253
SAPO79109188
SAL325991
SALVOUR303464
CERCEDA421254
10ºSANXENXO82331
11ºCORSAL19928
12ºA ESTRADA--0
13ºSANTA COMBA--0
14ºVIRSAL--0

Liga Absoluta 1º división de piscina

PosiciónClubI XornadaII xornadaIII xornadaFase FinalTotal
UMIA349280 2627691660

SYSCA308 280 2397081535
SAL228 205 1874511071
VILAGARCIA200 142 153442937
CNS A ESTRADA222 152 106367
847
CORSAL0 0 --0

Liga Absoluta 2º división de piscina

PosiciónClubI XornadaII xornadaIII xornadaFase FinalTotal
SALVAR-3533146991366
SASA3272131376081285
SALVOUR183109123475890
CERCEDA212105122260699
SAPO---226226
SANXENXO----
-
SANTA COMBA-----

Liga Alevin e Infantil

PosiciónClubI xornada piscinaII xornada piscinaIII xornada piscinaIV xornada praiaV xornada praiaVI xornada praiaTotal
SAL335 309 2853222451496
UMIA299309 2552082361307
SYSCA213 284 2082092241138
SALVAR99 141 11918355597
A ESTRADA161 177 133-123594
VILAGARCÍA140 89 72132138571
SANTA COMBA131 123 748365476
SASA5488 6013181414
CERCEDA5653 627541287
10ºSAPO-37 678260246
11ºSALVOUR390 351236122
12ºSANXENXO- --00

Liga Cadete Xuvenil

PosiciónClubI xornada piscinaII xornada piscinaIII xornada piscinaI Xornada praiaII xornada praiaIII xornada praiaTotal
SYSCA3723673642523671722
VILAGARCÍA2802092552102801234
SAL2972272262671521169
A ESTRADA288313327-1711099
SALVAR16964131296233893
UMIA157158119130126690
SASA635870164159514
SAPO-6769143176455
SANTA COMBA6041604044245
10ºCERCEDA2333513430171
11ºSALVOUR2312363237140
12ºSANXENXO--8162751

Liga Master

PosiciónClubI Xornada de piscinaII xornada de piscinaIII xornada de piscinaI Xornada de praiaII Xornada de praiaIII Xornada de praiaTotal
SYSCA2432962893062801414
SASA1642112163004161307
UMIA7116334251311830
VIRSAL99223117159179777
VILAGARCÍA-140-148359647
SAL8040---120
SALVOUR-12-233469
SALVAR----5353
SANXENXO----5252
10ºCORSAL-30---30

Récords galegos de Salvamento e Socorrismo

PROBATIPOCATEGORÍANOMECLUBEMARCADATA
100 m. rescate manequí aletasMASCULINOABSOLUTOGabriel Rodriguez ColferaiSYSCA00.49.25Castellón 2023
200 m. supersocorristaMASCULINOABSOLUTODavid Fraga RodriguezSAL02.17.55Elche 2023
100 m. rescate manequí aletasFEMININOABSOLUTOAntia Garcia SilvaC.A. Umia00.51.33
Récord de España
Tenerife 06/05/22
100 m. combinada de salvamentoFEMININOABSOLUTOAlba Gomez MesiasSALVAR01.12.58Saint Malo 2023
50 m. remolque de manequíFEMININOABSOLUTOAntia Garcia SilvaC.A. Umia00.34.23Castellón 2021
200 m. supersocorristaFEMININOABSOLUTOAlba Gomez MesiasSALVAR02.25.24Saint Malo 2023
100 m. socorristaFEMININOABSOLUTOAntia Garcia SilvaC.A. Umia00.57.97Torrevieja 08/05/21
100 m. combinada de salvamentoMASCULINOABSOLUTOJavier Balsa VigoSALVAR01.04.83Saint Malo 2023
50 m. remolque de manequíMASCULINOABSOLUTOJavier Balsa VigoSALVAR00.30.99Saint Malo 2023
100 m. socorristaMASCULINOABSOLUTOGabriel Rodriguez ColferaiSYSCA00.54.89Ourense 2023
200 m. natación con obstáculosFEMININOABSOLUTOAlba Gomez MesiasSALVAR02.11.91Saint Malo 2023
200 m. natación con obstáculosMASCULINOABSOLUTORaul Segade mariñoC.A. Umia02.01.49Torrevieja 08/05/21
200 m. natación con obstáculosFEMININOJUNIORRosalia Marin MartínezSALVAR02.16.61Torrevieja 08/05/21
100 m. rescate manequí aletasMASCULINOJUNIORGabriel Rodriguez ColferaiSYSCA00.49.25Castellon 2023
100 m. socorristaMASCULINOJUNIORGabriel Rodriguez ColferaiSYSCA00.54.89Ourense 2023
100 m. rescate manequí aletasFEMININOJUNIORAntia Garcia SilvaC.A. Umia00.55.56
Récord de España
Holanda 11/09/16
100 m. combinada de salvamentoFEMININOJUNIOREva Feijoo GomezSALVOUR01.18.99 (M)Ourense 19/03/22
50 m. remolque de manequíFEMININOJUNIORAntia Garcia SilvaC.A. Umia00.37.32Madrid 30/04/16
100 m. socorristaFEMININOJUNIORNoelia Loureiro SerranoSAL01.01.43Riccione 2019
100 m. combinada de salvamentoMASCULINOJUNIORJavier Balsa VigoSALVAR01.04.83Saint Malo 2023
50 m. remolque de manequíMASCULINOJUNIORJavier Balsa VigoSALVAR00.30.99Saint Malo 2023
200 m. supersocorristaMASCULINOJUNIORDaniel Vicente FerreiraC.S.VILAGARCIA02.18.79Tenerife 06/05/22
200 m. supersocorristaFEMININOJUNIORNoelia Loureiro SerranoSAL02.35.62Torrevieja 02/03/19
200 m. natacion con obstaculosMASCULINOJUNIORXoel Teijeiro PradoC.A. Umia02.05.92Elche 2023
100 m. combinada de salvamentoMASCULINOXUVENILYago Vicente Ferreira C.S.VILAGARCIA01.10.17Castellón 2023
50 m. remolque de manequíMASCULINOXUVENILYago Vicente FerreiraC.S.VILAGARCIA00.33.86Castellón 2023
200 m. natación con obstáculosFEMININOXUVENILEva Feijoo GómezSALVOUR02.17.35Cervo 02/02/20
100 m. combinada de salvamentoFEMININOXUVENILPaula Ferradás PallasSYSCA01.23.68Ourense 2023
200 m. súpersocorristaMASCULINOXUVENILPedro Costa FigueirasC.S. VILAGARCÍA02.23.51Castellón 2023
200 m. natación con obstáculosMASCULINOXUVENILYago Vicente FerreiraC.S. VILAGARCÍA02.09.46Castellón 2023
100 m. rescate manequí aletasFEMININOXUVENILLidia Aboy AgrasarC.A. Umia00.57.30Elche 2023
200 m. supersocorristaFEMININOXUVENILPaula Ferradás PallasSYSCA02.41.41Ourense 2023
100 m. socorristaFEMININOXUVENILLidia Aboy AgrasarC.A. Umia01.02.42Ourense 2023
100 m. rescate manequí aletasMASCULINOXUVENILGabriel Rodríguez ColferaiSYSCA00.49.78Torrevieja 08/05/21
100 m. socorristaMASCULINOXUVENILOscar García SilvaC.A. Umia00.58.46Torrevieja 02/03/19
50 m. remolque de manequíFEMININOXUVENILRosalía Marín MartínezSALVAR00.40.34Cervo 02/02/20
PROBATIPOCATEGORÍANOMECLUBEMARCADATA
4x50 m. natación con obstáculosMASCULINOABSOLUTODiego Cascallar Taboada
Iván Lobelle González
Borja Diéz García
J. Enrique Ramilo Trigo
SAL01.49.03Ourense 04/02/17
4x50 m. natación con obstáculosFEMININOABSOLUTOAna Abal Rodríguez
Antía García Silva
Lidia Aboy Agrasar
Celia Lima Luaces
C.A. Umia02.01.15Castellón 2023
4x25 arrastre de manequíMASCULINOABSOLUTOJoaquín Mouro Periscal
Ricardo Mouro Periscal
Gabriel Rodríguez Colferai
Anxo López Rey
SYSCA01.16.78 (M)Ourense 2024
4x25 arrastre de manequíFEMININOABSOLUTOAna Abal Rodríguez
Antía García Silva
Celia Lima Luaces
Ainoa Carracedo Flores
C.A. Umia01.26.35Castellón 2023
4x50 m. relevo combinadoMASCULINOABSOLUTONikita Levchenko
Hugo Loureiro
Xoel Teijeiro Prado
Alejandro Piso Señorán
C. A. Umia01.35.75Ourense 2024
4x50 m. relevo combinadoFEMININOABSOLUTOAna Abal Rodríguez
Antía García Silva
Lidia Aboy Agrasar
Ainoa Carracedo Flores
C.A. Umia01.47.73Tenerife 06/05/2022
Lanzamento con cordaFEMININOABSOLUTOIrene Lasarte FernándezC. SASA00.16.14 (M)Ourense 2022
Lanzamento con cordaMASCULINOABSOLUTOJesús Rodríguez GómezC.N. Cerceda00.12.32Cervo 2020
4x50 m. socorrista mixtoMIXTOABSOLUTOAntía García Silva
Inés Barbeiro Gende
Xoel Teijeiro Prado
Alejandro Piso Señoran
C.A. Umia01.59.44Castellón 2023
4x50 m. natación con obstáculosMASCULINOJUNIORIago Abelenda
Marcos Souto
Jorge Blanco
César Varela
SYSCA01.49.96Torrevieja 24/02/18
4x50 m. natación con obstáculosFEMININOJUNIORPaula Ferradas Pallas
Andrea Goimil Liñares
Carla Padín Regueira
Raquel Suárez Puga
SYSCA02.06.92Castellón 2023
4x25 m. arrastre de manequíMASCULINOJUNIORJoaquin Mouro Periscal
Ricardo Mouro Periscal
Gabriel Rodríguiez Colferai
Hugo Martínez Suárez
SYSCA01.11.13Castellón 2023
4x25 m. arrastre de manequíFEMININOJUNIORPaula Ferradas Pallas
Andrea Goimil Liñares
Sara García Varela
Raquel Suárez Puga
SYSCA01.31.27Castellón 2023
4x50 m. relevo combinadoMASCULINOJUNIORIago Abelenda
Marcos Souto
Jorge Blanco
César Varela
SYSCA01.37.39Castellón 2023
4x50 m. relevo combinadoFEMININOJUNIORPaula Ferradas Pallas
Andrea Goimil Liñares
Sara García Varela
Raquel Suárez Puga
SYSCA01.47.95Castellón 2023
Lanzamento con cordaMASCULINOJUNIORÁngel Fraga RegueiroC.N. Cerceda00.14.11Ourense 2018
Lanzamento con cordaFEMININOJUNIOR
Uxia Viqueira
C.N. Cerceda00.17.04 (M)Cervo 2020
4x50 m. socorrista mixtoMIXTOJUNIORAndrea Goimil Liñares
Paula Ferradás Pallas
Ricardo Mouro Periscal
Gabriel Rodríguiez Colferai
SYSCA02.01.05Castellón 2023
4x50 m. natación con obstáculosMASCULINOXUVENILHugo Martínez Suárez
Joaquín Mouro Periscal
Ricardo Mouro Periscal
Gabriel Rodríguez Colferai
SYSCA01.57.96Ourense 04/04/21
4x50 m. natación con obstáculosFEMININOXUVENILLucía Barcia
Sara Vázquez
Adriana Touriñán
Rosalía Marín
SALVAR02.07.41 (M)Cervo 02/02/20
4x25 m. arrastre de manequíMASCULINOXUVENILHugo Martínez Suárez
Joaquín Mouro Periscal
Ricardo Mouro Periscal
Gabriel Rodríguez Colferaiz
SYSCA01.28.24Ourense 04/04/21
4x25 m. arrastre de manequíFEMININOXUVENILAndrea Goimil Liñares
Paula Ferradás Pallas
Sara García Varela
Carla Padín Regueira
SYSCA01.41.52Tenerife 06/05/2022
4x50 m. relevo combinadoMASCULINOXUVENILHugo Martínez Suárez
Joaquín Mouro Periscal
Ricardo Mouro Periscal
Gabriel Rodríguez Colferaiz
SYSCA01.45.24Ourense 04/04/21
4x50 m. relevo combinadoFEMININOXUVENILAndrea Goimil Liñares
Paula Ferradás Pallas
Sara García Varela
Carla Padín Regueira
SYSCA01.59.75Tenerife 06/05/2022
Lanzamento con cordaFEMININOXUVENIL
Uxia Viqueira
C.N. Cerceda00.21.15Ourense 2019
Lanzamento con cordaMASCULINOXUVENILJoaquín Mouro PeriscalC. SYSCA00.18.06 (M)Cervo 2020
4x50 m. socorrista mixtoMIXTOXUVENILMartiño Merlín Mosquera
Hugo Loureiro Varela
Lidia Aboy Agrasar
Paula Fariña Martínez
C.A. Umia02.06.10Castellón 2023
PROBATIPOCATEGORÃANOMECLUBMARCADATA
100 m. socorristaMASCULINOABSOLUTOGabriel Rodríguez ColferaiSYSCA00.54.85Carballo (03/12/22)
50 m. remolque de maniquiFEMININOABSOLUTOAntía García SilvaC.A. Umia00.34.64Carballo 2022
200 m. natacion con obstaculosMASCULINOABSOLUTORaúl Segade MariñoC.A. Umia02.02.84A Estrada (02/09/22)
200 m. super socorristaMASCULINOABSOLUTOAlejandro Piso SeñoranC.A. Umia02.17.04Carballo (25/11/2023)
200 m. super socorristaFEMININOABSOLUTOAntía García SilvaC.A. Umia02.28.11Ceuta 2023
100 m. rescate manequí aletasFEMININOABSOLUTOAntía García SilvaC.A. Umia00.54.39Carballo 2019
100 m. combinada de salvamentoFEMININOABSOLUTOAntía García SilvaC.A. Umia01.11.82Ceuta 2023
100 m. combinada de salvamentoMASCULINOABSOLUTORaúl Segade MariñoC.A. Umia01.07.03Vilagarcía (20/12/2020)
200 m. natación con obstáculosFEMININOABSOLUTOAlba Gómez MesíasSALVAR02.12.08Ceuta 2023
50 m. remolque de manequíMASCULINOABSOLUTOMarcos García SotoSALVAR00.30.60Carballo (23/12/17)
100 m. socorristaFEMININOABSOLUTOAntía García SilvaC.A. Umia00.59.29Carballo 2022
100 m. rescate manequí aletasMASCULINOABSOLUTOGabriel Rodríguez ColferaiSYSCA00.48.54Caldas de Reis 2022
200 m. natacion con obstaculosMASCULINOCADETEDaniel Vicente FerreraC.S. Vilagarcía02.19.36Valladolid 2018
100 m. combinada de salvamentoMASCULINOCADETEAndrés Carballeda AbeijónC.N.S A Estrada01.16.70Bétera 2023
100 m. combinada de salvamentoFEMININOCADETEMarta Eiris VazquezC. SYSCA01.24.61
Betera 2024
50 m. remolque de maniquiMASCULINOCADETEAndrés Carballeda Abeijón CNS A Estrada00.35.29Bétera 2023
50 m. remolque de maniquiFEMININOCADETENoa Rodriguez PazoC. SYSCA00.39.74Betera 2024
200 m. natacion con obstaculosFEMININOCADETEEva Feijoo Gómez SALVOUR02.26.50Don Benito 2017
200 m. supersocorristaFEMININOCADETELidia Aboy AgrasarC. A Umia02.35.16Caldas de Reis 2022
200 m. supersocorristaMASCULINOCADETEÃlvaro Lavandeira AmadoSYSCA02.22.34Bétera 2023
100 m. rescate maniqui aletasFEMININOCADETEMarta Eiris VazquezC. SYSCA01.04.01Betera 2024
100 m. rescate manequí aletasMASCULINOCADETEJuan Martín Rodríguez LafuenteSAL00.59.01Bétera 2023
100 m. natación con obstáculosMASCULINOINFANTILMiguel RodriguezSAPO01.15.69Cerceda 03/03/2012
100 m. natación con obstáculosFEMININOINFANTILPaula Ferradas PallasC.N. Cerceda01.16.46León 2019
50 m. remolque de manequíMASCULINOINFANTILPedro Caamaño VerdíaSAL00.39.92Bétera 2023
50 m. remolque de manequíFEMININOINFANTILPaula Ferradas PallasC.N. Cerceda00.37.69León 2019
100 m. socorristaMASCULINOINFANTILAlejandro Chacón ÃlvarezSASA01.06.45Don Benito 2017
100 m. socorristaFEMININOINFANTILLidia Aboy AgrasarC.A. Umia01.05.56Caldas de Reis (18/01/2020)
100 m. rescate manequí aletasMASCULINOINFANTILPedro Caamaño VerdíaSAL01.07.14Bétera 2023
100 m. rescate manequí aletasFEMININOINFANTILLidia Aboy AgrasarC.A. Umia01.06.86Caldas de Reis (18/01/20)
50 m. remolque de manequíMASCULINOJUNIORJavier Balsa VigoSALVAR00.31.21Carballo (02/29/2022)
50 m. remolque de manequíFEMININOJUNIORAntía García SilvaC.A. Umia00.36.84A Estrada (31/01/16)
100 m. rescate manequí aletasMASCULINOJUNIORGabriel Rodríguez ColferaiSYSCA00.48.54Caldas de Reis 2022
200 m. súper socorristaFEMININOJUNIORNoelia Loureiro SerranoSAL02.35.12Carballo (23/03/19)
100 m. combinada de salvamentoMASCULINOJUNIORJavier Balsa VigoSALVAR01.07.35Carballo 2022
100 m. rescate manequí aletasFEMININOJUNIORNoelia Loureiro SerranoSAL00.57.01Carballo (31/08/19)
200 m. natación con obstáculosFEMININOJUNIORAlba Gómez MesiasSALVAR02.14.87Arteixo (13/11/16
100 m. combinada de salvamentoFEMININOJUNIORNoelia Loureiro SerranoSAL01.18.41Carballo (31/08/19)
200 m. súper socorristaMASCULINOJUNIORPedro Costa FigueirasC.S. Vilagarcía02.20.72Carballo (25/11/23)
100 m. socorristaFEMININOJUNIORAndrea Goimil LiñaresSYSCA01.04.69Carballo (25/11/23)
100 m. socorristaMASCULINOJUNIORGabriel Rodríguez ColferaiSYSCA00.54.85Carballo (03/12/22)
200 m. natación con obstáculosMASCULINOJUNIORRicardo Mouro PeriscalSYSCA02.03.67Ceuta 2023
200 m. natación con obstáculosMASCULINOXUVENILPedro Costa FigueirasC.S. Vilagarcía02.06.49As Pontes 2023
100 m. rescate manequí aletasFEMININOXUVENILLidia Aboy AgrasarC.A. Umia01.00.54As Pontes 2023
200 m. natacion con obstaculosFEMININOXUVENILAlba Gómez MesiasSALVAR02.19.06Oleiros (16/01/16)
50 m. remolque de manequi
MASCULINOXUVENILJavier Mallo OteroC.N.S A Estrada00.33.02A Estrada (18/02/23)
200 m. super socorristaMASCULINOXUVENILPedro Costa FigueirasC.S. Vilagarcía02.23.64As Pontes 2023
100 m. rescate manequí aletasMASCULINOXUVENILGabriel Rodríguez ColferaiSYSCA00.51.50Carballo (26/12/20)
100 m. combinada de salvamentoMASCULINOXUVENILPedro Costa FigueirasC.S. Vilagarcía01.10.69As Pontes 2023
50 m. remolque de manequi
FEMININOXUVENILAndrea Goimil LiñaresSYSCA00.38.47Santander 2022
100 m. socorristaMASCULINOXUVENILAnxo Lopez ReySAL00.59.22Carballo (03/12/22)
100 m. combinada de salvamentoFEMININOXUVENILAndrea Goimil LiñaresSYSCA01.23.47Santander 2022
100 m. socorristaFEMININOXUVENILLidia Aboy AgrasarC.A. Umia01.04.57Caldas de Reis (03/12/2023)
200 m. super socorristaFEMININOXUVENILPaula Ferradas PallasSYSCA02.36.52As Pontes 2023
PROBATIPOCATEGORÍANOMECLUBEMARCADATA
Lanzamento con cordaFEMININOABSOLUTOInés Barbeito
Uxía Candal
C.N. Cerceda00.13.68Alcorcón 2013
Lanzamento con cordaMASCULINOABSOLUTO J.C. López Rodriguez
Jorge Puga
P.C. Salvamento00.10.98Caldas (11/02/12)
4x50 m. natación con obstáculosMASCULINOABSOLUTOSergio Campos Varela
Borja Diez Canedo
David Fraga Rodríguez
Alvaro Hidalgo Peón
SAL01.46.80A Estrada (04/11/23)
4x50 m. relevo combinadoMASCULINOABSOLUTOPablo Amado Villar
Borja Diez Canedo
Sergio Campos Varela
Alvaro Hidalgo Peón
SAL01.33.53Carballo (23/11/23)
Socorrista mixtoMIXTOABSOLUTORoi Lorenzo
Elsa Cabezas
Alejandro Chacón
Sara Cortizo
Salvamento Sada02.26.47Arteixo (14/12/19)
4x25 m. arrastre de manequíMASCULINOABSOLUTOAlejandro Piso Señoran
Daniel Suárez Dapena
Martiño Merlín Mosquera
Hugo Loureiro Varela
C.A. Umia01.16.18A Estrada (04/11/23)
4x25 m. arrastre de manequíFEMININOABSOLUTOAntía García Silva
Ana Abal Rodríguez
Karolina Cascón Caldas
Ainoa Carracedo Flores
C.A. Umia01.30.49A Estrada (04/11/23)
4x50 m. relevo combinadoFEMININOABSOLUTOIrene Lasarte
Lara López
Marta Troitiño
Noelia Loureiro
Selección Galega01.50.41Carballo (31/08/19)
4x50 m. natación con obstáculosFEMININOABSOLUTO-SYSCA01.58.23(23/11/02)
4x50m, relevo combinadoMASCULINOJUNIORNikita Levchenko
Asier Ramos González
Miguel Sánchez Montaña
Abel González Carballo
C.A. Umia01.40.39Carballo (23/11/23)
Lanzamento con cordaFEMININOJUNIORInés Barbeito
Uxía Candal
C.N. Cerceda00.13.68Alcorcón 2013
4x50 m. natación con obstáculosMASCULINOJUNIORArturo Ande Gabriel
Pedro Costa Figueiras
Anxo Tourís Rodríguez
Yago Vicente Ferreira
C.S. Vilagarcía01.54.00A Estrada (04/11/23)
Lanzamento con cordaMASCULINOJUNIORSamuel Fraga
Abel Prego
Salvamento Sada00.13.29Caldas (11/02/12)
Socorrista mixtoMIXTOJUNIORIrene Cabezas
Lara López
Xoel Lorenzo
Jaime Ares
Salvamento Sada02.23.03Arteixo(14/12/19)
4x50 obstáculosFEMININOJUNIORIrene Lasarte
Lara López
Marta Troitiño
Noelia Loureiro
Selección Galega02.08.50Carballo (31/08/19)
4x25 arrastre de manequíFEMININOJUNIORIrene Lasarte
Lara López
Marta Troitiño
Noelia Loureiro
Selección Galega01.37.25Carballo (31/08/19)
4x50 combinadoFEMININOJUNIORJulia Agrelo Canedo
Raquel Suárez Puga
Paula Ferradás Pallas
Andrea Goimil Liñares
SYSCA01.50.70Carballo (25/11/23)
4x25 arrastre de manequíMASCULINOJUNIORGabriel Rodriguez
Joaquin Mouro
Ricardo Mouro
Pablo Angeriz
SYSCA01.27.06Arteixo (14/12/19)
4x50 combinadoFEMININOXUVENILSofía Varela
Uxía Viqueira
Marta Padín
Antía Martínez
C.N. Cerceda02.01.25Carballo (16/12/18)
Lanzamento con cordaFEMININOXUVENILInés Barbeito
Nerea Vilariño
C.N. Cerceda00.17.66Santander (22/07/11)
4x50 combinadoMASCULINOXUVENILVictor Paz
Alberto Clemente
Martin Naya
Borja Canedo
C. SALVAR01.53.47Carballo (09/02/14)
Lanzamento con cordaMASCULINOXUVENILRaúl García
Alejandro González
C. SASA00.12.85Alcorcón 2013
Socorrista mixtoMIXTOXUVENILIrene Lasarte
Nadia González
Noel Quiroga
Iago Abelenda
C. SASA02.23.23Arteixo (14/12/19)
4x50m. natación con obstáculosFEMININOXUVENIL-SAPO02.10.82Riudoms (02/08/05)
4x25 arrastre de manequíFEMININOXUVENIL-SAPO01.51.65Riudoms (02/08/05)
4x50m. natación con obstáculosMASCULINOXUVENILXian Pérez
Borja Canedo
Victor Paz
Martin Naya
Salv-ar02.01.19Carballo (08/01/14)
4x25 m. arrastre de manequiMASCULINOXUVENILRoi Loureiro Gonzalez
Andres Carballeda Abeijon
Iker Gomez Pazos
Xabier Casal Serantes
CNS A Estrada01.22.24A Estrada (14/01/24)
4x25 arrastre de manequíMASCULINOCADETE
4x50m. natación con obstáculosMASCULINOCADETE
4x50 combinadoMASCULINOCADETE
4X50 natación con aletasMASCULINOCADETEJoaquín Mouro
Hugo Martínez
Gabriel Rodríguez Ricardo Mouro
SYSCA01.35.79Valdemoro 2019
4x50 m. Socorrista mixtoMIXTOCADETELeonel Marín Sinde
Paula Pena Mantilla
Ainhoa Sahagun Taboada
Martín Seoane Duro
CNS A Estrada02.23.46Betera 2024
4x25 arrastre de manequíFEMININOCADETERaquel Suárez Puga
Sara Puñal Pereiro
Noa Rodríguez Pazos
Marta Eirís Vázquez
SYSCA01.35.76Bétera 2023
4X50 natación con aletasFEMININOCADETERaquel Suárez Puga
Sara Puñal Pereiro
Noa Rodríguez Pazos
Marta Eirís Vázquez
SYSCA01.40.55Bétera 2023
4x50m. natación con obstáculosFEMININOCADETE
4x50 combinadoFEMININOCADETERaquel Suárez Puga
Sara Puñal Pereiro
Noa Rodríguez Pazos
Marta Eirís Vázquez
SYSCA02.04.99Bétera 2023
4x50 m. natación con obstáculosFEMININOINFANTILMarta Tr. Cora-Marta Tr. Dono
Lúa Cubiella-Belén Tr. Dono
UMIA02.32.91Valladolid 2015
4x50 m. natacion con obstaculosMASCULINOINFANTILNicolás Blanco – Jose F. García
Daniel Canedo – Samuel Ippólito
SALVAR02.4084Carballo (19/01/19)
4X50 m. natacion con aletasFEMININOINFANTILMarta Troitiño C Belén Troitiño
Lúa
Marta Troitiño D
UMIA01.56.97Valladolid 2015
4X50 m. natacion con aletasMASCULINOINFANTILDaniel Regueiro, Daniel Nieto
Carlos Fernández, Alejandro Suárez.
C.N.Cerceda02.02.04Noja 2014
4x50 m. relevo combinadoFEMININOINFANTILMarta Tr. Cora - Marta Tr. Dono
Lúa Cubiella - Belén Tr. Dono
UMIA02.16.71Valladolid 2015
4x50 m. relevo combinadoMASCULINOINFANTIL-Neptuno02.15.88Cañiza(30/11/03)
4x25 m. arrastre de manequiFEMININOINFANTILJulia Agrelo - Paula Amado
Judith Jordana - Lucia Andrade
SYSCA01.54.86Valladolid 2018
4x25 arrastre de manequíMASCULINOINFANTILSamuel Ippolito – Joel Riobo
Jose F. García – Daniel Canedo
SALVAR01.55.65Carballo (19/01/19)
4x50 m. socorrista mixtoMIXTOINFANTILPedro Caamaño Verdia
Paula Vilar Romero
Shaila Rodriguez Rodriguez
Hugo Ferreño Varela
SAL02.49.32Bétera 2023
PROBATIPOCATEGORÍANOMECLUBMARCADATA
100 m. socorristaMASCULINOMASTER 30 -39Ruben Monteagudo FernandezUMIA01.03.85Durango (29/05/21)
50 m. remolque de manequÃiMASCULINOMASTER 30 -39Ivan Lobelle GonzalezSALVAR00.33.02Caldas de Reis 2024
200 m. natacion con obstaculosMASCULINOMASTER 30 -39Ivan Lobelle GonzalezSALVAR02.16.54Caldas de Reis 2024
100 m. rescate manequi aletasMASCULINOMASTER 30 -39Diego Lopez ReySAL00.58.38Carballo (10/04/2021)
200 m. natacion con obstaculosFEMININOMASTER 30 -39Tania Alcalde Balado VILAGARCIA02.38.84Caldas de Reis 2023
50 m. remolque de manequiFEMININOMASTER 30 -39Laura Mirás BaloiraUMIA00.43.35Caldas de Reis 2023
100 m. socorristaFEMININOMASTER 30 -39Laura Mirás BaloiraUMIA01.12.95Caldas de Reis 2023
100 m. rescate manequi aletasFEMININOMASTER 30 -39Laura Mirás BaloiraUMIA01.12.58Caldas de Reis 2024
100 m. socorristaMASCULINOMASTER 40 - 49Javier Loureiro Martinez UMIA01.06.22Caldas de Reis 2023
50 m. remolque de manequiMASCULINOMASTER 40 - 49Juan Perez Ferreiro SALVAR00.36.62Arteixo (16/12/2018)
200 m. natacion con obstaculosMASCULINOMASTER 40 - 49Juan Perez Ferreiro SALVAR02.23.22Carballo (25/11/2018)
100 m. rescate manequi aletasMASCULINOMASTER 40 - 49Javier Loureiro Martinez UMIA01.02.56Carballo (10/04/2021)
100 m. socorristaFEMININOMASTER 40 - 49Adela Viaño VarelaSYSCA01.20.53Caldas de Reis 2023
50 m. remolque de manequiFEMININOMASTER 40 - 49Adela Viaño VarelaSYSCA00.48.99Caldas de Reis (18/12/2022)
200 m. natacion con obstaculosFEMININOMASTER 40 - 49Adela Viaño VarelaSYSCA03.01.83Caldas de Reis (29/01/2023)
100 m. rescate manequi aletasFEMININOMASTER 40 - 49Adela Viaño VarelaSYSCA01.24.71Caldas de Reis (18/12/2022)
100 m. socorristaMASCULINOMASTER + 5OJavier Calvo SorrivasUMIA01.09.36Cerceda (10/12/2023)
50 m. remolque de manequÃiMASCULINOMASTER + 5OFernando Vicente DavilaVILAGARCIA00.40.38Carballo (10/04/2021)
100 m. natacion con obstaculosMASCULINOMASTER + 5OFernando Vicente DavilaVILAGARCIA01.12.24Caldas de Reis 2023
100 m. rescate manequi aletasMASCULINOMASTER + 5OJavier Calvo SorrivasUMIA01.10.49Cerceda (10/12/2023)
100 m. socorristaFEMININOMASTER + 5OCristina Garcia Colomo SALVOUR01.24.40Cervo 2020
50 m. remolque de manequÃiFEMININOMASTER + 5OCristina Garcia Colomo SALVOUR00.52.07Carballo (10/04/2021)
100 m. natacion con obstaculosFEMININOMASTER + 5OCristina Garcia Colomo SALVOUR01.22.49Santander 2019
100 m. rescate manequi aletasFEMININOMASTER + 5OCristina Garcia Colomo SALVOUR01.28.20Alicante 2017
PROBATIPOCATEGORIANOMECLUBEMARCADATA
4x50 m. natacion con obstaculosMASCULINOMASTER +140Gabriel Baiz Roca
Iván Lobelle González
Marcos Lobelle González
Manuel Regueira Picallo
SALVAR02.01.42Caldas de Reis 2024
4x50 m. natacion con obstaculosMASCULINOMASTER +170Fernando del Rio Surribas
Antonio Gómez Dorrio
Pablo Méndez Gómez
Carlos Polanco Pereira
SASA02.22.17Caldas de Reis 2024
4x50 m. natacion con obstaculosFEMININOMASTER +140Antía Lestido Cardama
Laura Mirás Baloira
Alba Fernández Pérez
Fátima Núñez Febeiro
UMIA02.46.01Caldas de Reis 2024
4x50 m. natacion con obstaculosFEMININOMASTER +170Africa Alberti de Mas
Marta Alcoba García
Sandra Raquel Puga Camean
Elena Alcoba García
SYSCA03.13.80Caldas de Reis 2024
4x25 m. arrastre de manequiMASCULINOMASTER +140Javier Carballo López
Manuel Abuín Ares
Ismael López González
Rubén Monteagudo Fernández
UMIA01.29.59Carballo (06/03/2022)
4x25 m. arrastre de manequiMASCULINOMASTER +170Rubén Monteagudo Fernández
José Ramón Rey Rodríguez
Enrique Cameselle España
Javier Calvo Sorrivas
UMIA01.41.02Caldas de Reis 2024
4x25 m. arrastre de manequiFEMININOMASTER +140Antía Lestido Cardama
Laura Mirás Baloira
Irene Bugallo Jamardo
Ángela María Peleteiro Franco
UMIA02.18.81Caldas de Reis 2023
4x25 m. arrastre de manequiFEMININOMASTER +170Africa Alberti de Mas
Marta Alcoba García
Sandra Raquel Puga Camean
Elena Alcoba García
SYSCA02.14.12Caldas de Reis 2023
4x50 m. relevo combinadoMASCULINOMASTER +140Rubén Monteagudo Fernández
Martín Tenorio Freire
Ismael López González
Javier Carballo López
UMIA01.51.08Caldas de Reis 2023
4x50 m. relevo combinadoMASCULINOMASTER +170Rubén Monteagudo Fernández
Martín Tenorio Freire
Enrique Cameselle España
Javier Calvo Sorrivas
UMIA02.00.92Caldas de Reis 2024
4x50 m. relevo combinadoFEMININOMASTER +140Antía Lestido Cardama
Laura Mirás Baloira
Alba Fernández Pérez
Fátima Núñez Febeiro
UMIA02.28.81Caldas de Reis 2024
4x50 m. relevo combinadoFEMININOMASTER +170Africa Alberti de Mas
Marta Alcoba García
Sandra Raquel Puga Camean
Elena Alcoba García
SYSCA02.38.65Caldas de Reis 2023
Lanzamento con cordaMASCULINOIsmael López González
Rubén Monteagudo Fernández
UMIA00.18.39Caldas de Reis 2023
Lanzamento con cordaMASCULINOSANXENXOSANXENXO00.15.81Santander (01/06/19)
Lanzamento con cordaFEMININOAntía Lestido Cardama
Laura Mirás Baloira
UMIA00.21.83Caldas de Reis 2023
Lanzamento con cordaFEMININOCarmen Fernández Gasallo
Marta Quiñones Laguillo
SASA00.39.68Caldas de Reis 2023

Mínimas de Salvamento e Socorrismo Galicia